bilim ve teknoloji haberleri

Windows 10’la Microsoft Paint Yenilecek

0 0

Windows 10 işletim sisteminin kullanıma sunulması ile birlikte pek çok servisinde de farklı değiştirmeler ve gelişmeler yapan Microsoft, bu konuda Paint’i de güncellemelere dahil etme kararı aldı. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda Paint üzerinden yapılacak güncellemeler ile birlikte kullanıcıların çok daha iyi bir editöre sahip olacağı belirtilirken bu açıdan güncelleme ardından uygulama çok daha iyi bir performans sunabilecek duruma getirilecek.

Güncelleme Tarihi Net Değil

Konu ile ilgili elde edilen bilgilerde Paint için yapılacak bu düzenlemelerde özellikle Windows 10’un büyük bir etkisi olduğu ifade edilirken yapılacak güncelleme sonrasında uygulama Windows 10 ile daha uyumlu hale gelecek ve böylece kullanıcılar daha verimli bir uygulama üzerinden resim düzenleme işlemlerini yapabilecek.

3 Boyut Desteği Geliyor

Paint için yapılması planlanan değişikliklerde en çok dikkat çeken ise artık 3 boyutlu çizim desteğinin de sunulacak olması. Öyle ki farklı şablonların hazırlandığı uygulama böylece kişilerin farklı üç boyutlu çizimlerini yapabilmesini ve ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacak. Uygulamanın bu şekilde kapsamlı bir imkan sunacak olması kuşkusuz kullanıcıların işlerini çok daha kolay bir hale getirecek.

Yapılan açıklamalarda 3D çizim özelliği gibi pek çok önemli özelliğin kullanıcıları memnun edeceği belirtilirken, güncelleme ile ilgili herhangi bir tarih bilgisi paylaşılmadı.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: