bilim ve teknoloji haberleri

Xbox 360 Slim oyun konsolu

xbox 360 live
0 4

Xbox 360 Slim, Microsoft’un konsolu piyasaya sürdüğü ilk paketler(Arcade, Pro, Elite) arasında olmayıp 2010 yılında çıkan bir modeldir. Cihaz eski modellere göre; tasarımı değişmiş, incelmiş, sessizleşmiş ve daha iyi performans verir bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Xbox 360 Slim eski modellerde olmayan Wi-Fi desteği ile de birlikte geliyor. Ayrıca Kinect hareket sensörü de cihaz üzerindeki Kinect girişinden direk bağlanabiliyor, eski modellerde ise Kinect bağlamak için ekstra güç adaptörü gerekiyor.

Cihazı sıfır aldıysanız Xbox Live sistemi üzerinde açacağınız ilk 3 GamerTag’ınıza 1 aylık ücretsiz Gold üyelik veriliyor. Bu sayede LIVE’ın bütün avantajlarından 1 ay ücretsiz yararlanabilirsiniz. Konsolu Türkiye’de sıfır ve ikinci el olarak bulabilirsiniz.

Xbox 360 Oyunları

Xbox 360 Slim Paket Çeşitleri

Xbox 360 Slim 4GB – Xbox 360 Slim 250GB 

En çok satılan Xbox 360 Slim modelleri 4GB ve 250GB kapasiteli harici diske sahip olan standart modeldir. Bu modellerin tek farkları harici disk kapasiteleri ve 4GB modelin mat kasasına nazaran 250GB modelinin Piano Black kasaya sahip olması.

İki modelin de kutusundan 1 adet kablosuz siyah Gamepad, siyah renk Headset, standart AV kablosu, adaptör ve güç kabloları çıkıyor. Ekstra Gamepad ve HDMI kabloları ise bu paketlerde bulunmuyor.

Xbox 360 Slim 4GB & Kinect – 250GB & Kinect

Standart Xbox 360 Slim modellerinin yanı sıra bu paketlerin içinde Microsoft’un son teknoloji hareket algılama sensörü olan Kinect de bulunuyor. Standart modellerden eksik yanı ise paketin içinden Headset çıkmaması.

Microsoft’un bu paketlere Headset koymamasının nedeni ise Kinect’in ses algılama sistemi. Kinect ile yepyeni bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bu paketler tam size göre.

Xbox 360 Slim – Halo 4 Limited Edition

Dünya çapında Halo severlerin kesinlikle satın alınması gereken konsol olarak gördükleri bu Halo 4 özel sürüm Slim paketinden Halo 4 özel tasarımlı konsol, yine Halo 4 özel tasarımlı 2 adet Gamepad ve Halo 4 oyunu çıkıyor.

Ayrıca diğer özel sürüm konsol paketleri gibi bu paketteki konsolun da harici disk kapasitesi 320GB.

Xbox 360 Slim – Gears of War 3 Limited Edition

Xbox’ın en çok sevilen ve oynanan Exclusive oyunlarından biri olan Gears of War serisinin üçüncü oyunu için özel olarak üretilen bu paket, Crimson Omen ile taçlandırılan kırmızı ağırlıklı özel tasarım konsol ve 2 adet Gamepad’in yanında bir de Gears of War 3 oyununu içeriyor.

Ayrıca diğer özel sürüm konsol paketleri gibi bu paketteki konsolun da harici disk kapasitesi 320GB.

Xbox 360 Slim – Modern Warfere 3 Limited Edition

Microsoft, Infinity Ward ve Sledgehammer Games tarafından tasarlanan Modern Warfare 3 özel sürüm paketi kısa sürede Call of Duty oyuncuların gözdesi haline geldi. Özel tasarım konsol, 2 adet Gamepad ve Call of Duty: Modern Warfare 3 oyununu içeren paket gri tonları ağırlıklı olarak tasarlanmış.

Ayrıca diğer özel sürüm konsol paketleri gibi bu paketteki konsolun da harici disk kapasitesi 320GB.

Xbox 360 Slim – Kinect Star Wars Special Edition

Özel tasarım paketler içinde Kinect ile çıkan ilk paket olarak dikkat çeken Star Wars paketi filmin popüler karakterlerinden R2-D2 ve C-3PO’a adanmış tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Altın rengi Gamepad, beyaz renk Kinect ve özel tasarım konsol içeren paketten Kinect Star Wars oyunu da çıkıyor. Bir Jedi gibi dövüşmek istiyorsan bu paket tamamen senin için!

Ayrıca diğer özel sürüm konsol paketleri gibi bu paketteki konsolun da harici disk kapasitesi 320GB.

http:\www.teknokistan.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: