bilim ve teknoloji haberleri

Xiaomi Mi Mix Mini Gelebilir

0 0

Xiaomi, Mi Mix olarak adlandırılan yeni telefon modeli ile piyasaya giriş yapan Xiaomi telefon modeli için özel bir versiyon hazırlayacağı şeklindeki haberler ile gündemde. ‘Yapılan paylaşımlarda özellikle Mini versiyonun çok daha küçük ve kullanışlı olacağı belirtilirken yeni telefon ile ilgili teknik özellikler de paylaşılmış durumda.

Xiaomi Mi Mix Mini’de Neler Olacak?

Xiaomi Mi Mix Mini için yapılan açıklamalara göre yeni telefonda 5.5 inçlik bir ekran tercih edilecek. Orijinal versiyonda 6.4 inç büyük bir ekranın kullanılması bu konuda bazı kullanıcılar için dezavantaj yaratırken aynı telefonun daha küçük bir ekran ile satın alınabilmesi de artık mümkün olacak.

Yeni telefonDA Snapdragon 821 yonga seti, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanın da kullanılması bekleniyor. Bu bakımdan telefonların boyutlarında yapılan değişiklik bazı özelliklerin de azalmasına neden olmuş. Buna karşın yeni telefon modelleri de yüksek performans verebilecek kapasitede. Konu ile ilgili bugüne kadar resmi bir şekilde açıklama yapılmamış olsa da sızdırılan bilgiler de yeni bir versiyonun piyasaya sunulacağı kesin görünüyor. Telefonun orjinal versiyonlarının etiket fiyatı 516 dolar olurken Mini versiyonu için 400 dolar gibi etiket fiyatının belirlenmesi bekleniyor.  

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: