bilim ve teknoloji haberleri

Xiaomi Mi5 Mercek Altında!

0 0

Xiaomi Mi5 modeli ile yüksek beklentileri bulunan Xiaomi, bu konuda oldukça başarılı bir modelin de üretimini gerçekleştirmiş durumda. Cihaz için ilk bakışta tasarım en çok dikkat çeken noktalardan birisi olurken, farklı yapısı ve kolay tutulabilir tasarımı ile birlikte Xiaomi Mi5 tasarım açısından sınıfı geçiyor.

Düşük Fiyat, Yüksek Performans

Xiaomi ile özleşen düşük fiyat yüksek performans politikası da Xiaomi Mi5 ile devam ediyor. Bu bakımdan yüksek özellikler için düşük bir bütçe yeterli oluyor. Cihazda kameradan RAM’e kadar her detayda yüksek donanımlar tercih edilirken, böylece kaliteli kareler çekilebilen kameralar ve yüksek performansı ile Xiaomi Mi5 performans isteyenler için de göz kırpıyor. Üstelik cihazda parmak izi sensörü ile güvenilk konusunda da önlemleri almak kolay.  

Xiaomi Mi5’de Eksiler Neler?

Xiaomi Mi5 modelinde dikkat çeken en önemli dezavantajlar, hafızanın arttırılmayacak olması. Ayrıca ara yüzünün çok kullanışlı olduğu da söylenemez. Fakat telefon için bu iki kriter, cihazın satın alınmaması için bir engel değil. Zira diğer özellikleri düşünüldüğünde Xiaomi Mi5 aynı segmentteki telefonlara göre ciddi bir ekonomi sağlıyor. bu bakımdan özellikle 1500 TL civarında bir cihaz arayan kişiler için mevcut piyasadaki şartlara göre en iyi modellerden birisi Xiaomi Mi5.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: