bilim ve teknoloji haberleri

Yeni abonelere 4 Aylık ücretsiz Groove Music

0 0

Microsoft önümüzdeki aylarda daha fazla müşteri çekmek için yeni bir kampanya başlatıyor. Yeni aboneler ile sınırlı olacak kampanya dahilinde kişiler dört ay boyunca ücretsiz Groove Music Pass alabilecek.

Groove Music’te Ücretsiz Üyelik

Microsoft servis için 30 gün boyunca ücretsiz Groove Music servisi sunarken 1 ay sonrasında devam etmek isteyen abonelerin ayda 9.99 Dolar ödemesi gerekiyordu. Ancak bu sefer yeni aboneler, milyonlarca şarkıcının yeni şarkılarını indirerek dinleyebileceği dört aylık ücretsiz Groove Music Pass sahibi olacak.

Groove Müzik Geçişi Kullanma

Groove Müzik Geçişi üstelik Android’in, iOS’un, Windows Phone’un, PC’nin, Xbox’un yanı sıra internette de kullanılabilir durumda. Bu bakımdan kolay bir şekilde servisten yararlanabilirsiniz. Groove Müzik geçişi için kaydolduktan bu konuda ilk deneme ayınızı da yine ücretsiz alabilirsiniz.

4 Aylık Abonelik Nasıl Alınacak?

Abone olduktan sonra kişilere bir aylık indirim sunulurken Microsoft 3 ay için bir promosyon kodu daha yolluyor.  Bu bakımdan 4 aylık bir kullanım sağlanıyor. 31 Aralık 2016’da sona erecek kampanya için kişilerin bu tarihe kadar süresi var.  

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: