bilim ve teknoloji haberleri

Yeni Macbook Modelleri Ne Zaman Geliyor?

0 0

Apple’ın bilgisayar sektöründeki en güvendiği modellerden olan MacBook Pro ve MacBook Air için gelen son bilgilerde tanıtım tarihinin daha net bir şekilde öğrenilmesi mümkün oldu. Uzun zamandan beri MacBook Pro ve MacBook Air için yeni modellerin tanıtılması beklenirken, Eylül ayı içerisinde yapılan tanıtımlarda bu konudaki beklentiler boşa çıkmıştı. Bu bakımdan Apple tarafından yeni bir etkinliğin düzenleneceği, MacBook Pro ve MacBook Air için özel bir etkinlik ile modellerin piyasaya sunulacağı tahmin edilirken gelen son bilgiler tüm bu iddiaları da doğruladı.

MacBook Pro ve MacBook Air Çıkış Tarihi Ne?

MacBook Pro ve MacBook Air için yapılan açıklamalarda yeni modellerin Ekim ayı itibari ile piyasaya sunulacağı açıklandı. Yeni modellerinde farklı özelliklere yer vermesi beklenen Apple, bugüne kadar hiçbir açıklama yapmazken, özelikle OLED panelin ve Touch ID’nin kullanılması bekleniyor. Ayrıca yeni modellerde USB-Type C bağlantı noktası da MacBook Pro ve MacBook Air modellerinde yer alabilir.  

MacBook Pro ve MacBook Air modelleri ile ilgili çok fazla sızdırmanın yapılmamış olması, teknik detayların öğrenilmesini de engellerken, Ekim ayında yapılacak tanıtım ile birlikte bu konuda tüm soru işaretlerinin giderilmesini sağlayacak. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: