bilim ve teknoloji haberleri

Yeni Versiyonu İle Asphalt Sunuldu

0 0

Araba yarışları, bilgisayar ve cep telefonlarında en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesi olurken yeni bir oyun daha piyasaya sunuldu. Uzun zamandan beri Asphalt adıyla piyasada yer alan oyununun yeni versiyonu kullanıcılar ile oyuncular ile buluşturulurken yeni versiyonda grafikler ve oyun içi özellikler çok daha geliştirilmiş durumda.

35 Farklı Araç Var

Oyun için Mercedes ve Ford gibi pek çok marka ile özel bir çalışma yapan üretici firma böylece tüm araçları oyuna dahil etmeyi başarmış durumda. 35 farklı aracın yer aldığı oyunda aynı zamanda zorlu ve bir o kadar da eğlenceli yarış etapları bulunuyor. Yedi farklı arazi aracının olması ile birlikte farklı coğrafyalarda yarışlar yapmak mümkün olurken aynı zamanda oyunun 8 kişiye kadar çoklu yarışı da desteklemesi farklı bir heyecanın yaşamasını sağlıyor.

Android platformlarında da desteklenen oyun şu anda hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde indirilebilir durumda. Oyun ücretsiz olduğu gibi 1.6 GB büyüklüğünde. Oyun önceki versiyonlara göre daha da geliştirilirken özellikle akıcı bir şekilde oyunun oynanması sağlanmış. Telefonlarında düşük sistemleri bulunan kişiler dahi oyunu önceki versiyonlara göre çok daha iyi bir şekilde oynayabilir.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: